menu

Świąteczne wypieki z e-torty.pl

 Czy święta to zawsze czas gdy obowiązkowo trzeba wszystko przygotować własnoręcznie od podstaw? Pewnie znajdzie się spore grono osób, które nie wyobrażają sobie innego rozwiązania. Zaryzykuję jednak stwierdzenie, że całkiem nieźle sprawdzi się też opcja, która odciąży nas i przed świętami pozwoli złapać oddech, zrelaksować się nieco i spędzić więcej czasu z najbliższymi. Ta opcja to zaplanowanie tak świątecznego menu by znalazło się w nim miejsce dla jedzenia lub wypieków wykonanych dla nas na zamówienie. Specjalnie dla Was ( i dla siebie również) przetestowałam w ramach współpracy świąteczną ofertę wypieków z e-torty.pl. Na końcu mam też upominek dla Was więc tym bardziej zachęcam do zostania ze mną do końca tego wpisu;)


    Zacznę więc od początku i opowiem Wam pokrótce jak moje wrażenia. Na stronie sklepu wybrałam interesujące mnie ciasto, złożyłam zamówienie i dwa dni później był u mnie Pan kurier z przesyłką. Muszę przyznać, że oferta jest bardzo bogata i ciężko było mi wybrać ale finalnie zdecydowałam się na połączenie sernika i makowca. Co zaskoczyło mnie bardzo pozytywnie to sposób zapakowania, tak solidny, że ciasto dotarło do mnie w doskonałym stanie. Opakowania są tu ładne i dopracowane, co ważne zwłaszcza gdy wybieramy ciasto na prezent. Do ciasta dołączona jest lista składników i alergenów co również jest fajnym elementem. Ale teraz czas na najważniejsze czyli smak. Wybrany przeze mnie torcik okazał się bardzo bogatym w smaku, wilgotnym i co tu dużo mówić smakowitym wypiekiem. To z resztą nie odosobniona opinia gdyż do wspólnego testowania zaprosiłam jeszcze kilka osób;) Dlatego myślę, że to doskonały sposób by przed świętami przejrzeć bożonarodzeniowe propozycje od E-torty.pl i wybrać coś pysznego na swój stół. Jest dużo klasycznych wypieków jak makowce czy pierniki ale też sporo ciekawych świątecznych wariacji.
A teraz najlepsze! Jeśli macie ochotę wypróbować coś z oferty to na hasło: KUCHENNESZALENSTWA dostaniecie 25% zniżki na całe zamówienie i jest ważny do końca roku 2021. Możecie więc skorzystać zarówno z oferty świątecznej ale również zamówić pyszności z wyprzedzeniem np. tort niespodziankę z okazji Dnia Babci i Dziadka ;)Samych smacznych chwil!

Dorota

comercialTest

3 komentarze:

Zaszalej! Zostaw komentarz:)