menu

Warsztaty fotografii i stylizacji kulinarnej


Prowadzisz bloga kulinarnego? Jesteś właścicielem lub managerem restauracji?  A może chcesz rozwijać swoją pasję i umiejętności oraz zdobyć wiedzę o tym jak tworzyć apetyczne ujęcia dań? Świetnie trafiłeś! Bardzo chętnie zabiorę Cię do świata stylizacji i fotografii kulinarnej:)Bloga prowadzę od blisko 6-ciu lat i w tym czasie od kompletnego laika w dziedzinie fotografii i stylizacji kulinarnej do punktu w którym się znajduję przemierzyłam niesamowicie długą drogę. Rozwijając moją pasję sprawiłam, że stała się nie tylko przyjemnością ale również sposobem na życie.Wiele czasu zajęło mi zdobywanie wiedzy i umiejętności, które posiadam. Metodą prób i błędów rozwijałam się na różnych polach by dotrzeć do tego miejsca. Uczestniczyłam w warsztatach i szkoleniach, które pozwoliły mi poszerzać wiedzę i zdobywać nowe informacje. Teraz z wielką radością i chęcią pragnę podzielić się tą wiedzą z Tobą dlatego postanowiłam otworzyć swoje domowe studio na Gości i dać możliwość zdobycia choć części mojej wiedzy.

Fotografia i stylizacja kulinarna niezmiennie mnie pasjonują z wielu powodów, ale chyba takim najważniejszym jest to, że bezustannie można się rozwijać, zdobywać wciąż nowe informacje i umiejętności. Wciąż zmieniające się trendy, nowe sposoby fotografowania kolejnych tematów,nowe doświadczenia- to wszystko sprawia, że wciąż mam ochotę na więcej! Mam nadzieję, że i Ciebie uda mi się zainspirować do poznawania tego pięknego, smakowitego świata!
Podczas indywidualnych, dopasowanych do Twojej wiedzy, potrzeb i umiejętności warsztatów postaram się podzielić z Tobą moja wiedzą i udoświadczeniem. Szczegóły spotkania ustalamy indywidualnie w tym celu zapraszam do kontaktu mailowego: dorota.indycka@gmail.com
Z chęcią odpowiem na wszelkie pytania, wątpliwości i przygotuję warsztaty szyte na miarę- specjalnie dla Ciebie!Do zobaczenia!
Dorota

comercialTest

1 komentarz:

  1. 24 year old Business Systems Development Analyst Taddeusz Ducarne, hailing from Alexandria enjoys watching movies like Catch .44 and Scuba diving. Took a trip to Quseir Amra and drives a Bugatti Type 57S Atalante. mozesz sprawdzic tutaj

    OdpowiedzUsuń

Zaszalej! Zostaw komentarz:)