menu

Warsztaty fotografii i stylizacji kulinarnej


Prowadzisz bloga kulinarnego? Jesteś właścicielem lub managerem restauracji?  A może chcesz rozwijać swoją pasję i umiejętności oraz zdobyć wiedzę o tym jak tworzyć apetyczne ujęcia dań? Świetnie trafiłeś! Bardzo chętnie zabiorę Cię do świata stylizacji i fotografii kulinarnej:)Bloga prowadzę od blisko 6-ciu lat i w tym czasie od kompletnego laika w dziedzinie fotografii i stylizacji kulinarnej do punktu w którym się znajduję przemierzyłam niesamowicie długą drogę. Rozwijając moją pasję sprawiłam, że stała się nie tylko przyjemnością ale również sposobem na życie.Wiele czasu zajęło mi zdobywanie wiedzy i umiejętności, które posiadam. Metodą prób i błędów rozwijałam się na różnych polach by dotrzeć do tego miejsca. Uczestniczyłam w warsztatach i szkoleniach, które pozwoliły mi poszerzać wiedzę i zdobywać nowe informacje. Teraz z wielką radością i chęcią pragnę podzielić się tą wiedzą z Tobą dlatego postanowiłam otworzyć swoje domowe studio na Gości i dać możliwość zdobycia choć części mojej wiedzy.

Fotografia i stylizacja kulinarna niezmiennie mnie pasjonują z wielu powodów, ale chyba takim najważniejszym jest to, że bezustannie można się rozwijać, zdobywać wciąż nowe informacje i umiejętności. Wciąż zmieniające się trendy, nowe sposoby fotografowania kolejnych tematów,nowe doświadczenia- to wszystko sprawia, że wciąż mam ochotę na więcej! Mam nadzieję, że i Ciebie uda mi się zainspirować do poznawania tego pięknego, smakowitego świata!
Podczas indywidualnych, dopasowanych do Twojej wiedzy, potrzeb i umiejętności warsztatów postaram się podzielić z Tobą moja wiedzą i udoświadczeniem. Szczegóły spotkania ustalamy indywidualnie w tym celu zapraszam do kontaktu mailowego: dorota.indycka@gmail.com
Z chęcią odpowiem na wszelkie pytania, wątpliwości i przygotuję warsztaty szyte na miarę- specjalnie dla Ciebie!Do zobaczenia!
Dorota

comercialTest

3 komentarze:

  1. 24 year old Business Systems Development Analyst Taddeusz Ducarne, hailing from Alexandria enjoys watching movies like Catch .44 and Scuba diving. Took a trip to Quseir Amra and drives a Bugatti Type 57S Atalante. mozesz sprawdzic tutaj

    OdpowiedzUsuń
  2. Piękne kolory, od razu chce się schrupać :).

    OdpowiedzUsuń
  3. Potrawy, których głównymi składnikami są nasze bogactwa natury, już sam ich widok jest oszałamiający. Znane smaki powodują, że jest to danie, do którego chętnie wracamy.

    OdpowiedzUsuń

Zaszalej! Zostaw komentarz:)