menu

Ogólnopolski festiwal dobrego smaku- zapowiedź

Jeszcze kilka dni i rusza festiwal, którego wyczekuję od dawna- Ogólnopolski Festiwal 
Dobrego Smaku w Poznaniu. Tak się złożyło, że jak dotąd nie miałam okazji w tym festiwalu uczestniczyć mimo, że to już siódma edycja!W tym roku natomiast uderzam i to z wielką pompą:) Nie dość, że zostałam zaproszona do współpracy jako blog Partnerski festiwalu to jeszcze będziecie mogli zobaczyć mnie w akcji, podczas gotowania na żywo na Dużej Scenie festiwalu:)

A festiwal to cała masa atrakcji- wielki jarmark z pysznościami( już szykuję się na "mały"  zakupowy szał), wiele pokazów kulinarnych, warsztatów, Laboratoria Smaku dla małych i dużych, konkursy kulinarne.Szykuje się prawdziwe święto kulinarnych wielbicieli, smakoszy i amatorów dobrego jedzenia i wszystkiego co z nim związane!
 
Już nie mogę doczekać się wydarzeń, które za kilka dni zawitają do mojego miasta. Planuję, wybieram i przygotowuję listę wydarzeń, które koniecznie muszę odwiedzić i w których chcę wziąć udział- a Wy wybieracie się na festiwal? Może uda nam się spotkać?:) 

A pod tym linkiem dokładny program festiwalu- myślę, że każdy miłośnik pysznego jedzenia znajdzie coś dla siebie:)

To co? Widzimy się?:)


comercialTest

1 komentarz:

  1. Typowy odpust. Pod płaszczykiem promocji regionalnych przysmaków - zwykły handelek i to w najbardziej prymitywnej formie. Tylko leżaki trochę ładniejsze. Ceny - absurdalne, niewspółmierne do jakości. Wiele produktów nie leżało nawet koło regionalnych - a już szczytem są pierogi "kurpiowskie" z czerwoną papryką i zółtym serem. Takie nasze "Calzone", regionalne - bo sprzedawcy w koszulinach z motywem kwiatowym. Wszystko wygląda jak POLAGRA. Omijać z daleka.

    OdpowiedzUsuń

Zaszalej! Zostaw komentarz:)