menu

Warsztaty fotograficzne z Olympus

Jeszcze w minionym roku otrzymałam zaproszenie od agencji Blomedia na warsztaty fotograficzne z marką Olympus prowadzone przez Kubę Kaźmierczyka. Ucieszyłam się bardzo gdyż fotografia coraz bardziej mnie kręci więc z radością spędziłabym kilka dodatkowych godzin zdobywając wiedzę i robiąc zdjęcia. Okazało się niestety, że na warszawskie warsztaty nie dotarłam gdyż Ksawery, Krystian czy tam inne tornado tak zaszalało, że nie dojechałam. Okazało się jednak, że nic straconego gdyż Blomedia i Olympus zaplanowali dodatkowe warsztaty w Poznaniu:) Moje zaproszenie więc nie przepadło:)

Warsztaty trwały kilka godzin, odbywały się w pięknych wnętrzach Concordia Design i były bardzo interesujące. Najbardziej wartościowa była dla mnie część praktyczna związana z fotografowaniem przy wykorzystaniu różnych rodzajów światła. Zwłaszcza informacje o lampach błyskowych, które niedawno kupiłam i wciąż odkrywam nowe możliwości:)

Podczas warsztatów korzystaliśmy z aparatów Olympusa. To fajna możliwość poćwiczenia na innym niż znany mi sprzęt. Choć nie ukrywam, że "rozkmina" opcji i ustawień zajęła mi chyba najwięcej czasu;)

Kuba ciekawie opowiadał o fotografii, swojej pracy i doświadczeniach oraz był otwarty na nasze pytania. Dla mnie najfajniejsze podczas tego typu warsztatów są prywatne triki, które w  fotografii są często niezwykle pomocne:) Jakub "sprzedał" nam fajny patent na doświetlanie fotografowanych dań lusterkiem.


To było bardzo sympatyczne spotkanie z fotografią, blogerami i prowadzącymi :)
Dziękuję za zaproszenie blomedia.pl.


Poniżej kilka zdjęć zrobionych przeze mnie.


comercialTest

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Zaszalej! Zostaw komentarz:)